Strona głównaUncategorizedTelefony marki Samsung – co warto o nich wiedzieć? 

Telefony marki Samsung – co warto o nich wiedzieć? 

Marka Samsung bez wątpienia wyrosła na jednego z liderów na rynku smartfonów. Jest to jeden z ważniejszych producentów telefonów komórkowych. Wiele modeli tej marki zyskało ogromną popularność. Oczywiście marka Samsung nie ogranicza się wyłącznie do smartfonów, gdyż w asortymencie tej firmy znajdziemy także telewizory, monitory oraz wiele innych urządzeń elektronicznych. Co warto wiedzieć o telefonach marki Samsung? Na to rozbudowane pytanie w pigułce próbujemy odpowiedzieć w niniejszym artykule.

Nieprzeciętne rozwiązania technologiczne w telefonach marki Samsung

Telefony marki Samsung są wyposażone w kilka funkcjonalności jakich nie uraczymy w konkurencyjnych telefonach z androidem. Na przykład rozwiązanie DeX dzięki któremu możesz podłączyć smartfon do telewiora lub komputera PC  i tym samym uruchamiać aplikacje z telefonu na dużym ekranie. Koleją ciekawostką jest aplikacja SmartThings dzięki której można kontrolować kompatybilne urządzenia elektroniczne firmy Samsung. Następna tego typu ciekawostka to S Vioce, a więc asystent głosowy, który przypomina asystenta głosowego Google lub słynne Siri od Apple.

Modele smartfonów marki Samsung

Szczególnie charakterystyczne modele marki Samsung to telefony z serii Galaxy między innymi Galaxy M12, Galaxy A32, Galaxy Note lub Galaxy S21. Wśród flagowych telefonów z najwyższej półki wyróżnia się Galaxy Z Flip3 lub Z Fold 3. Flagowce z tej półki są uważane za jedne z najlepszych telefonów na rynku.

Awaryjność telefonów marki Samsung

Telefony marki Samsung podobnie jak inne telefony podlegają gwarancji producenta. Ponadto, wiele serwisów GSM podejmuje się naprawy tych telefonów. Wynika to z tego, że Samsungi są bardzo popularne i działają na androidzie. W rezultacie większość serwisów specjalizuje się w naprawach telefonów tej marki.

Więcej na temat telefonów marki Samsung (w szczególności na temat awaryjności oraz ewentualnych napraw) można przeczytać na https://www.telefonarium.pl/serwis-samsung-wroclaw-naprawa-galaxy-samsung-wroclaw

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne