Strona głównaTechnologiaTelebimy - zastosowanie i zasada działania

Telebimy – zastosowanie i zasada działania

W dzisiejszych czasach ekrany diodowe powszechniej znane jako telebimy to bardzo ważny element organizacji imprezy masowej. Niemal każde wydarzenie organizowane na dużej przestrzeni wymaga zastosowania ekranu wielkopowierzchniowego.  Innym zastosowaniem telebimów jest wynajem powierzchni reklamowej. Jak działa mechanizm działania telebimu? Zapraszamy do lektury.

Mechanizm działania telebimów polega na odtwarzaniu obrazu w wysokiej rozdzielczości i jakości nieporównywalnie lepszej od popularnych ekranów plazmowych. To ich główna przewaga nad konkurencją. Na rynku elektronicznym wybór telebimów jest duży, natomiast nie każdy wie jakimi możliwościami takie ekrany powinny się cechować. Jeśli szukasz sprzętu, który odtworzy obraz w znakomitej jakości, zdecyduj się na na telebim LED Hd2, Hd3 lub Hd4. Są to naprawdę godne uwagi nośniki dostępne na polskim rynku. Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, iż odtwarzany obraz, możesz oglądać z odległości dwóch metrów i nie stanowi to żadnego zagrożenia. Ekran posiada diody BLACK SMD. Czyni to z niego niezwykle prosty w obsłudze i naprawie usterek nośnik, gdyż diody są powszechnie dostępne. Parametry tego ekranu są imponujące. Rozdzielczość ekranu wynosi ponad 65 pikseli na m2. Waga telebimu jest stosunkowo nieduża, bo 23 kg. Czas jednorazowej pracy takiego ekranu wynosi nawet sto tysięcy godzin. Jest prosty w obsłudze i łatwy w montażu. Wszystko to sprawia, że możemy mieć naprawdę dobry sprzęt i skorzystać z niego przy organizacji uroczystości. Świetnie sprawdzi się również jako reklama usług i istnieje duża szansa, że kolorowy ekran diodowy przyciągnie potencjalnego klienta lub nabywcę usług.

Zastosowanie takich ekranów jest niezwykle wszechstronne. Świetnie będą spełniać swoją rolę na wszelkiego rodzaju imprezach typu mecze, koncerty, festiwale, festyny. Niezależnie od zastosowania pewni jesteśmy co do tego że telebimy już na stałe zadomowiły się na liście istotnych elementów podczas organizacji imprezy masowej.

Więcej na: https://cma.pl/ekrany-diodowe-telebimy-hd-p3-9mm/

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne