Strona głównaProjektowanie stron internetowychRażące nowoczesne technologie strony internetowej

Rażące nowoczesne technologie strony internetowej

Cóż, aby złagodzić mięśnie mózgu, zmniejszyć zmarszczki na czole i częstotliwość niespokojnych snów, oto niektóre technologie stron internetowych, na które można skorzystać, aby skutecznie promować firmę na swoją korzyść.

Strona klienta i serwery to dwa rodzaje technologii używanych w witrynach internetowych. Strona klienta oznacza, że ​​przetwarzanie technologii odbywa się w przeglądarce internetowej. Strona serwera jest natomiast obsługiwana przez serwer sieciowy.

Technologie po stronie klienta wykorzystują HTML, XHTML i CSS do tworzenia bajecznych stron internetowych, które są podobne do większości stron, które teraz cieszą się.

HTML jest skrótem od Hyper Text Markup Language. Seria “tagów” jest używana do projektowania za pomocą HTML. Ta technologia jest używana przez etykietowanie tekstu, aby komputer mógł zrozumieć, co to znaczy i czego chce. Aby podkreślić słowo, powiedz, aby pogrubić wyrażenie “World Wide Web”, właściwym znacznikiem jest – World Wide Web. Rezultatem jest to – World Wide Web. Aby wymyślić całą witrynę, seria znaczników apt jest wymagana.

HTML został stworzony przez Tim-Berners-Lee w 1990 roku. Twórczość Lee została potwierdzona przez W3C lub konsorcjum World Wide Web.

Po HTML przyszedł XHTML. To ostatnie jest skrótem od eXtended Hyper Text Markup Language. Specjaliści od usług projektowania stron internetowych przewidują, że XHTML będzie stanowić dużą część przyszłości sieci World Wide Web. Projekt W3C o nazwie “Sieć semantyczna” będzie wykorzystywał więcej XHTML, a także inne najnowsze technologie. Doprowadzi to do dalszych nowoczesnych przewidywanych zmian.

CSS to kolejna istotna technologia internetowa. Kaskadowe arkusze stylów lub CSS zostały utworzone przez W3C. Jest to jedna z najbardziej przyjaznych dla użytkownika technologii, która pokazuje, czym jest tekst i jak powinien być wyświetlany na stronie. Kieruje projektantów na to, jak kontrolować dokumenty i prezentować je wizualnie na różnych nośnikach. Oto przykład, jak z niego korzystać – rodzina czcionek: Arial, sans-serif. Służy do tego, aby przeglądarka internetowa korzystała z czcionki Arial. Jeśli Arial nie jest dostępny, domyślnie będzie to czcionka bezszeryfowa.

Aby lepiej zrozumieć technologie internetowe, takie jak HTML, XHTML i CSS, możesz zapisać się do samouczków online. Jeśli nie, przeczytaj niektóre artykuły z nimi związane. Wykonaj usługi projektowania stron internetowych

Zobacz także: jak odmawiać różaniec

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne