Strona głównaFinansePortal Znany Księgowy - początki w biznesie.

Portal Znany Księgowy – początki w biznesie.

Nie jesteśmy szablonowi jak większość biur księgowych. Oferujemy zarówno pełną księgowość jak również uproszczoną. Świadczymy naszym klientom profesjonalne usługi w zakresie księgowości, rozliczeń, płac czy porządkowania dokumentów. Przeszło 19 lat w branży umożliwiło nam na ugruntowanie swojej pozycji oraz poznanie lokalnego biznesu. Zaufali nam przedsiębiorcy z całego kraju. Posiadamy ważne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych czynności. Pomagamy w sprawach związanych z optymalizacją podatkową. Początkowe lata pracy portalu Znany Księgowy były trudne. Ciężka praca, determinacja współtwórców pozwoliły opracować atrakcyjne rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących biura rachunkowego. U nas na stronie w jednym miejscu znajduje się wiele biur rozliczeniowych. Na naszej stronie www możesz sprawdzić cenniki za usługi księgowe w kilku biurach rachunkowych. Od 2000 roku świadczymy fachowe usługi księgowe w dowolnym zakresie.

Aktualna oferta biura rachunkowego

Zapewniamy satysfakcję klientów przy każdym rodzaju współpracy. Przedsiębiorą otwierającym działalność gospodarczą świadczymy prowadzenie księgowości przez jeden miesiąc na atrakcyjnych warunkach. Ze względu na różnorodność podmiotów gospodarczych, form prawnych, zagadnień księgowych, a także wielkość firm, bardzo ciężko jest ustalić jeden cennik, który może zostać zastosowany dla każdego klienta bez wyjątku. Nasze ceny ustalane są indywidualnie. Opowiedz nam o swoich planach, określ jak planujesz działać, rozwijać się. Dostosujemy dla ciebie najlepsze rozwiązanie. Do swojej dyspozycji dostaniesz jednego eksperta, który będzie dla ciebie nauczycielem i będzie pomagał ci w rozwoju twojej działalności gospodarczej. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura księgowego. Nasze biuro księgowe prowadzi obsługę kadrową z zakresu: przygotowanie umów o pracę; sporządzanie umów cywilnoprawnych; opracowanie oświadczeń zgodnie z kodeksem pracy; sporządzenie świadectw pracy; prowadzenie teczek osobowych pracowników; prowadzenie kartotek wynagrodzeń, prowadzenie kartotek urlopowych; ewidencja świadectw lekarskich; prowadzenie kartotek ewidencji czasu pracy; skierowanie na badania lekarskie; kontrola dokumentacji historycznych pracownika; kursy pracowników w dziedzinie bhp i ppoż.

Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje usługi księgoweznany-ksiegowy.pl

Godziny otwarcia biura rachunkowego:

Biuro rachunkowe Znany księgowy

Adres: Nad Markiem 5

34-300 Żywiec

Godziny otwarcia:

  • niedziela          Czynne całą dobę
  • poniedziałek    Czynne całą dobę
  • wtorek             Czynne całą dobę
  • środa               Czynne całą dobę
  • czwartek          Czynne całą dobę
  • piątek              Czynne całą dobę
  • sobota             Czynne całą dobę

Telefon:           796490859

Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje szeroki zakres usług księgowych.  Firma Znany Księgowy obecnie jest marką na rynku usług księgowych. Przekonaj się o tym sam, rozpoczynając z nami współpracę. Przekonaj się, że księgowi z którymi współpracujemy to najlepsi profesjonaliści w branży. Znany Księgowy jest wiec do państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne