Strona głównaUncategorizedJak znaleźć dobrego fotografa na ślub?

Jak znaleźć dobrego fotografa na ślub?

Uroczystości ślubne to chyba najszczęśliwsze chwile w życiu każdego człowieka. Każdy chce je upamiętnić pięknymi fotografiami. Wspaniałe zdjęcia ślubne to jednak nie lada wyzwanie. Jak szukać odpowiedniego fotografa ślubnego? Czy cena lub opinie w Internecie to ważne kwestie w wyborze? Poniżej przedstawiamy kilka porad.

Jak znaleźć fotografa ślubnego?

Fotografa robiącego zdjęcia ze ślubu i wesela łatwo znaleźć w Internecie. Jeśli na przykład szukamy takiej osoby w Poznaniu, wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google ,,fotograf ślubny Poznań”. Poza tym, tego typu usługi znajdziemy także na:

  • Instagramie,
  • Facebooku,
  • Linkedinie,
  • Portalach dla freelancerów.

Wielu fotografów znajduje się na grupach i portalach dla fotografów, choć skoro w tym wypadku szukamy online, należy zwrócić uwagę, gdzie działa dana osoba. Strony internetowe i portale ślubne to kolejne przydatne miejsca w tym wypadku. Dobrze też popytać znajomych o fotografa ślubnego z Poznania czy okolic lub po prostu przespacerować się ulicami Poznania i odwiedzić kilka salonów fotograficznych.

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Gdy już znalazło się kilku fotografów ślubnych w Poznaniu, wybór odpowiedniego może sprawiać pewną trudność. Polecamy zrobić listę znalezionych fotografów a następnie pomocna może być rozmowa telefoniczna. Dobrym pomysłem jest wypisanie innych naszych oczekiwań i dopytanie o te kwestie podczas wstępnej rozmowy. Między innymi, warto zapytać to co wchodzi w skład usługi (np. sesja ślubna, album, pendrive ze zdjęciami lub umieszczenie zdjęć online, selekcja i drobny retusz zdjęć, relacja z przygotowań przed ceremonią ślubną itd.)

Przy wyborze fotografa do ślubu lub jakimkolwiek innym mieście, dobrym pomysłem jest zobaczenie portfolio oraz zapoznanie się z cennikiem. Nie da się ukryć, że większość par młodych szuka kompromisu pomiędzy ceną a jakością. W związku z czym dobre portfolio oraz rynkowa cena to podstawowe kryteria wyboru.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne