Strona głównaUncategorizedTelefon komórkowy dobrany do wieku użytkownika - jak wybrać model odpowiedni dla...

Telefon komórkowy dobrany do wieku użytkownika – jak wybrać model odpowiedni dla nastolatka i seniora?

Korzystanie z telefonów komórkowych nie jest już tak skomplikowane jak za dawnych czasów. Przejrzysty interfejs, rozbudowane aplikacje i dużej wielkości ekrany mają na celu ułatwić właścicielowi smartfona nie tylko kontaktowanie się z najbliższymi, ale także wspomóc go w zadaniach dnia codziennego.

Smartfony pełnią funkcję kalkulatora, kalendarza, notatnika, zegara, aparatu oraz odtwarzacza MP3, a to nawet nie zalążek możliwości, które zyskuje jego właściciel. Oczywiście dla nastolatka bardziej będą się liczyć funkcję takie jak możliwość korzystania z popularnych komunikatorów, rozbudowane aplikacje służące przede wszystkim do zabawy oraz wysoka jakość odtwarzacza muzyki http://www.cyfraki.pl/jaki-odtwarzacz-muzyki-wybrac/. Przy wyborze telefonu dla seniora skupimy się raczej na dużym i wyraźnym wyświetlaczu oraz widocznych i dobrze oznakowanych przyciskach, które dla osób starszych okażą się nieopisaną pomocą w codziennym korzystaniu ze smartfona. Równie ważną cechą będzie prosty w obsłudze interfejs, który nie sprawi problemu osobie korzystającej z telefonu. Więcej na temat modelu odpowiedniego dla seniora przeczytasz w artykule https://catena.pl/w-mobilnym-swiecie/274-najlepszy-telefon-dla-seniora-czym-sie-powinien-charakteryzowac.html.

Smartfon czy notebook?
Jeśli Twoje dziecko nie jest gotowe na korzystanie ze smartfona, ale zależy mu na posiadaniu własnego gadżetu elektronicznego postaw na notebooka. Notebook to urządzenie łudząco przypominające laptopy. Te dwa urządzenia różnią się jednak gabarytami, dzięki czemu notebooki przypadną do gustu osobom, które cenią sobie funkcjonalność urządzenia w każdym miejscu i o każdej porze. Odpowiednim notebookiem na start okaże się model netbook acer aspire one. Dlaczego? Sprawdź sam i przekonaj się, że notebook będzie niezastąpionym urządzeniem, z którego Twoje dziecko będzie korzystać z wielką radością http://ittechnology.com.pl/technologie/48-komputery/290-co-przemawia-za-zakupem-netbooka-acer-aspire-one

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne